SOSYAL
SORUMLULUK
PROJELER, EĞİTİMLER,
SPONSORLUKLAR
Kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle bu konudaki ilk projelerimizi
Türkiye’deki ilk yıllardan itibaren hayata geçirdik...
FORMU DOLDURUN x
SİNGER İLE BİR DİLEK TUT
Hayati tehlikesi bulunan hastalıklarla mücadele eden çocukların hayallerini gerçekleştirmek amacıyla faaliyetlerde bulunan Bir Dilek Tut Derneği ile birlikte “Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek” projesine imza atıyoruz.

Dikiş makinesinin mucidi Singer olarak sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veriyoruz. Bu kez, hayati tehlikesi bulunan hastalıklarla mücadele eden çocukların hayallerini gerçekleştirmek amacıyla faaliyetlerde bulunan Bir Dilek Tut Derneği ile birlikte “Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek” projesine imza atıyoruz. Projemize Türkiye’nin tanınan isimlerinden Ayşe Kucuroğlu, Ahu Orakçıoğlu, Ayşe Tolga, Bengü, Derin Talu, Ezra & Tuba Çetin kardeşler, Gamze Karaman, Mert Vidinli, Naz Elmas ve Özlem Yıldızgibi isimler de destek veriyor. Proje, 9 Kasım 2017 Perşembe günü Happily Ever After’da gerçekleşen bir davetle duyuruldu.

11 ünlü isimden çok özel patch tasarımları...

Ayşe Kucuroğlu, Ahu Orakçıoğlu, Ayşe Tolga, Bengü, Derin Talu, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Karaman Keçeli, Mert Vidinli, Naz Elmas ve Özlem Yıldız;“Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek” projesi için çok özel patch tasarımları hazırladı. Birbirinden güzel ve keyifli patch tasarımları, markanın singer.com.tradresinden satışa çıkarılacak. Elde edilen gelir ise Bir Dilek Tut Derneği’ne aktarılarakçocukların dileklerini gerçekleştirmek üzere kullanılacak.

Projenin duyurusu ünlü isimlerin katılımı ile yapıldı...

“Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek” projesi, 9 Kasım 2017 Perşembe günü gerçekleşen ve projeye tasarımlarıyla destek olan tüm ünlü isimlerin katılım sağladığı bir basın daveti ile duyuruldu. Ayşe Kucuroğlu'nun “hoş geldiniz” konuşması ile başlayan organizasyon, Singer Genel Müdürü Sinem Kınran Parlak'ın projeyi anlattığı konuşması ile devam etti. Sonrasında Bir Dilek Tut Derneği Yönetim KuruluÜyesi Sn. Lize Karaboğa kürsüye gelerek proje ile ilgili görüşlerini aktardı. Organizasyon; projeye destek veren isimlere plaketlerinin takdim edilmesi ile sona erdi.

Projede hazırlanan birbirinden güzel ve keyifli patch tasarımlar:

PROJELER
X

Singer Canlı Destek